Til forsiden
overgang.no

























Du er her: Artikler

Trenger sexlivet en piff?

Ikke like lett å være kreativ alltid, og noen ganger også nærmest litt pinling kanskje, å komme med forslag som kan live opp sexen. For i dette kan det ligge en skjult anklage om at det man har er for kjedelig eller et spørsmål om hvor har du lært dette??!
sex

Det er ikke ofte jeg snakker med venninner om dette, det må bare innrømmes, så jeg må si at heldigvis så finnes det tips å få andre steder. Et av dem er NRK.no/puls sin oversikt over samleiestillinger til forlystelse. Der kan du taste inn selv hva slags form du er i den dagen, har du noen kroniske plager, så tar de høyde for det, 60 forskjellige stillinger er avbildet på en særs sober og informativ måte, det er bare å ta en titt her: http://www.nrk.no/programmer/tv/puls/1.6331899 

Mange opplever at sexlivet blir bedre etterhvert som man blir eldre. Du blir tryggere på deg selv og dette igjen gjør det mindre fomlete. Med god prevensjon, eller tilbakelagt overgangsalder, så behøver en ikke å være redd for å bli gravid lenger. Det er også deilig å ha sex bare fordi det er en god opplevelse, og ikke nødvendigvis for å lage barn. At man kanskje må ty til hjelpemidler er heller ingen hindring. Glidekremer fås både på nett og i butikker eller på apoteket der du bor.

Mandag 5. oktober, 2009
Sex og kjærlighet

Kommentarer

Forum tråd Svar Siste svar  
Ingen kommentarer
Tilbake

Aktuelle emner

Annonser









Mest leste artikler

Navn
Verdens største database over norske og norrøne navn, men også en imponerende oversikt ..
vårt ekspertpanel
Dette er det eneste nettstedet i Norge som spesialiserer på overgangsalderen . Følg li..
Ler og tisser på seg ScanStockPhoto_image_3395
Er du i tvil om du er kommet i overgangsalderen? Da kan du kjøre en liten test på deg s..
ScanStockPhoto_image_312229_small
Omtrent 1% av kvinner opplever å gå i overgangsalder før fylte 40 år, og 0,1% før fylte..
menopause
Overgangsalderen kommer til alle kvinner og med den fallende østrogenkonsentrasjon. Det..